| Артикул | i18 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D10201 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | D8762 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF111 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 222 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | V51 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V49 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | M3. |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 06601 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | V41 B |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V52 |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V53 GR |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05484-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 9211-GJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7315-GI |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 7315-GP |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 74мм |