| Артикул | D10694 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D5438 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 178 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D10667 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D10707 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D10708 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 189 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 0534 bal |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D10355 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | D10455 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | 2857-2 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | MAR07 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Тимаскус+Карбон |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | MAR06 |
|---|---|
| Виробник | Steelclaw |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Хамелеон-03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | RAS03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | RAS01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 7033 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |