| Артикул | 135L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 105M-GK |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 131M-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 251MB-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 131M-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 251MB-GT2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 125L-GR |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 125L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 239X-GY |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 258L-MN2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 401LC-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 258L-GT2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7228B-MN2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 401LC-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 258L-MG2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |