| Артикул | KU242C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU260D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU298D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | KU361D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KB243A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU318A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | KU372A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | PFB02GRS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PF818PS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFP14WDMW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | PFP13RCGAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFB01BS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFB05DS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | PFP06GRMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP14ODMDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |