| Артикул | 3501NG |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 7681EW |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 7142BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 7653NS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 2.45мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | JM02-CG-N |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | TY21-C-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 212 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | TYF-BG-N |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | JM01-CG-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | JM03-CU-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Медь |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | TY19-BM-14 |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | JM02-BM-N |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 51 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | HY02-GG-S |
|---|---|
| Виробник | Trivisa |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KU322J |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KB235G |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | KU344N |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 88мм |