| Артикул | V3488C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 154CM |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 90 гр |
| Колір | Blue |
| Товщина обуху | 2.8 мм |
| Довжина клинка | 67 мм |
| Загальна довжина | 147 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Роман,
Ніж виправдав очікування. Хто хоче придбати оригінальний ніж, з гарною механікою, гарною обробкою клинка і руків'я, з клинком з преміальної сталі, не за всі гроші раджу звернути увагу на бренд Kizer. Магазину окрема подяка за приємні ціни.