| Артикул | S628-6 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | i18 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D10106 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | SL-09 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | SL-08 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5014 green |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5030G |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | i24 OR |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | ZT0708 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D10234 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | 06580-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 2.78мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 06580-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.53мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 06580-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.73мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 06574 black |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 55мм |
| Артикул | 171234 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 80мм |