| Артикул | 7053 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | EF121 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 287 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | F30 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05221 GR |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 05221 BB |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | D10938 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | UTX-70 black |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | PFE05SDMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | PFP01XYW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | SS123 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 750 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Carbon Steel |
| Довжина клинка | 510мм |
| Артикул | SS024T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1480 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | GHK6 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 248 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK6B-P01 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK11 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 2.56мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | GHK8 |
|---|---|
| Виробник | Grand Harvest |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 247 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 60мм |