| Артикул | 19173 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 7878-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D11189 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 305 гр |
| Товщина обуху | 5.65мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 119мм |
| Артикул | ST136 |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SPC186TI |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7879 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ACK90 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | GT83SE |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D10589 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 4Cr14MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 06659 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | SOG01 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 7228-GI |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 9201-PB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9201-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9201-PJ |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |