| Артикул | 62RQ |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 268 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | BM275 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | UT812 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 551-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 19206 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 05529 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | SMF13 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | UT21 brown |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 19176 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | TS209 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | TS391 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS393 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7085 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 3821 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 250 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 128мм |
| Артикул | L1101 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |