| Артикул | 02194 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.25мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 96 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | Z-2444 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 50 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Z-1846 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Z-1512 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 50 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | Z-1593 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 75 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | Z-2538 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 90 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | 2857 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Артикул | Z-1833 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 190 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05295 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 1556BW |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D5395 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3237 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 190 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 04414 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 58 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 2549 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 152 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |