| Артикул | Z-2074 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 235 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 06607 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 100 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 123мм |
| Артикул | 03409 W |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 2931 |
|---|---|
| Виробник | Scorpion |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 190 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 2965 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | 2965 all black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 22мм |
| Артикул | D7369 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 26мм |
| Артикул | Steel |
|---|---|
| Виробник | Steel Will |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 350 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | 2579-6 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 2578 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | Z-2494 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | Z-2493 |
|---|---|
| Виробник | Shadow Ops |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 2579-4 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | D5960 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 1767 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Вага | 15 гр |
| Довжина клинка | 60мм |