| Артикул | Ki4647A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 121 гр |
| Колір | Red |
| Товщина обуху | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Загальна довжина | 212 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Антон,
Чудовий, майже ідеальний ніж із новітніх, сучасних повнорозмірних кайзерів, ідеальне виконання, механіка, баланс, можливо навіть і найкращий серед такого типу ножів, усім поціновувачам "хижих" кліп-пойнтів прийдеться до смаку