| Артикул | PF868D |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 146 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 3.6 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 201 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Роман,
Купив Petrified Fish PF868 Bunta. Задоволений покупкою! Це мій перший ніж цієї компанії. Цікава форма клинка, люфтів немає, зручно лежить в руці. Для кишені трохи важкуватий, але такий і шукав.
Замовлення прийшло швидко, буквально кілька днів і я вже забираю на пошті!
Дякую!