| Артикул | 05088 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | D6876 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | i7 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 04473 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 267-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 28 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 303 nephritis |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | D9472 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 05181 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 303 orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | ST003 |
|---|---|
| Виробник | Bear Claw |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | SMF07 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | CH3504-BL |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | CH3004 black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | CH3004 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | CH3504S blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 87 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 74мм |