| Артикул | 2613 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | 301 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | 02085 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 250 гр |
| Товщина обуху | 5.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 211 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 292 гр |
| Товщина обуху | 4.95мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | D9512 B |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 318 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 111 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 49мм |
| Артикул | LK5008 green |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | LK5008 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | LK5008 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | LK5012 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 0770 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05029 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 264 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 267-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 44мм |
| Артикул | 151 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 72мм |