| Артикул | Z-2358 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Вага | 990 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 500мм |
| Артикул | Z-1042 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 1000 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 372мм |
| Артикул | 3146 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 600 гр |
| Марка сталі | Дамаск |
| Артикул | 3147 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 730 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 317мм |
| Артикул | TXC81 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 3718 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | 273-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS29 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 128 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 9512 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7812 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9522 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 227 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 280 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 214 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 275-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 275-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |