| Артикул | 275-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 275-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 7814 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7815 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7716 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7831 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7833 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7832 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS92 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TS61 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | TS60 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 2907 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 17429 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | D7377-C |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 232 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 131мм |
| Артикул | 2613 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 150мм |