| Артикул | 04813 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05178 serrated |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 193 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05211 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 204 гр |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 04972 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05159 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 13 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | V26 spartan |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 92 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V17 bayonet |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05156 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V24 spartan |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 02060 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 223 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 05053 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 290 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | 05157 FG |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 01956 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 8416 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 04428 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 208 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 94мм |