| Артикул | C804C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 96 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C802A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C803B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 618F |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 817B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 604O |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 608S |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 606CFA |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 112 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 817A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 707B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 608R |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 704CF-E |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | CH3515 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3519-BK |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | СH3519-S |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |