| Артикул | 1770 Blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 0770 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 8208A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 8209B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 8210A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | 05322 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | 03377 khaki |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 05019 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | V24 tanto |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 02190 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 05236 |
|---|---|
| Виробник | Free Wolf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 166 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05236 tanto |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 05255 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 05214 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 69мм |
| Артикул | 05246 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 124 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |