| Артикул | V24 D/E |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | K20191GRT |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 04972 BB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05230 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | 04495 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 345 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 155мм |
| Артикул | 04504 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 2943 brown |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 400 гр |
| Товщина обуху | 4.85мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | 2943 black |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 400 гр |
| Товщина обуху | 4.85мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 160мм |
| Артикул | K20191BKT |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 05156 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | K20201 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | V3 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 40 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | V3 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 40 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | 0212 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Вага | 34 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 0218 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 85мм |