| Артикул | 05234 |
|---|---|
| Виробник | Free Wolf |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 87 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 8207 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 122 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 05298 B |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05301 |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 99 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 05247 D |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 99 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 05249 gold |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 90 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05244 B |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 94 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | C05 OR |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05100 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 146 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 02158 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 04906 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | SMF10 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 199 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | V27 green |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |