| Артикул | CH-D |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 22 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | ZIEBR -b |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | ZDP-189 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 02013 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 196 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 05221 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 05221 SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 113мм |
| Артикул | LK5016 OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | LK5016 GR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | LK5016 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 05125 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 90 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 05154 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05314 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 0337 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 104 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | 05205 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 165 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 87 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05324 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 102мм |