| Артикул | 05283 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Ki4510A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 111 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Ki4494 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Ki5486 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | Ki4514 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 1034A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | 1095 |
| Довжина клинка | 127мм |
| Артикул | 1028 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | V3403A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 3760 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | 3770 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | K3515 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 9451 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7210 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9441 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 9461 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 90мм |