| Артикул | 04811 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | CH3002 D2 blue |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3002 D2 silver |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | LK5014 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 135 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5013 DS |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | LK5015 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 135 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5010 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 105 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 17526 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | C803A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C803C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C802B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C802C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C801B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 704DS |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 81 гр |
| Марка сталі | Damasteel |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 817C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 89мм |