| Артикул | 7441 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 5122 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 7240 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7221 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 7765 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 7220 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 3761 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 199 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | S611-4 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | S615 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | S611-7 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 1161 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 139 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 05180 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 04805 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 222 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 122мм |
| Артикул | 04907 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 0804 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 98мм |