| Артикул | 704CF-B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 707D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 707F |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 812A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 816C |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 704CF-D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 618H |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 813A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 114 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 702B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 145 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 608Q |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 703D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 617B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 620D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 143 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | C801A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C805D |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 89мм |