| Артикул | CH3511 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CH3516 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | СН3513 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 104 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3009 Black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3009 Gray |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3002 G10 Black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | CH3008 Grey |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3008 Black |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V17 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | i9 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 223 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | 03372 blue |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 03372 R |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 04432 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 04432 GL |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 04432 P |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |