| Артикул | SR590A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 248 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SR777B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | S300A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Вага | 82 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | SR288B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 92 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | SR630A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | SR529A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 137 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 04422 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 58 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | Z-2075 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05217 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05217 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | QS108-C |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | QS105-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | QS103-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | QS110-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 127 гр |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | QS109-A |
|---|---|
| Виробник | QSP Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |