| Артикул | 04802 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 188 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05283 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 02262 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 02262 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 01741 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 610 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 165мм |
| Артикул | 01149 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 198мм |
| Артикул | SR632A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 204 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SR623A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 134 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SR633A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SR592B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 248 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SR199A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | SR597B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | SR602A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 188 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | SR529B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 137 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 97мм |