| Артикул | TS164 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | TS169 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS84-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS163-Orange |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS102 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TS89 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS114-CF |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS127-G10-2 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS123-M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | TS167 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | TS138-CF |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TS127-G10-1 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS111 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | TS137 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TS135 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |