| Артикул | SS100C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1040 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 695мм |
| Артикул | SS099 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1040 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | SS099C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1280 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 720мм |
| Артикул | WS088 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | WS087 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | WS090 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | WS091 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 710мм |
| Артикул | CH-BUTCHER2-S |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH-BUTCHER2-B |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH-MAN-S |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH-MAN-BU |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH1047 titanium |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | CH3522-4N |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3522-BU |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3504-BU |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |