| Артикул | TS168 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ts130-M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | TS114 or |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS136-D2 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | TS163-Gray |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS107 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Ts124 pur |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 819B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 918B |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 918A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 906D |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 807A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C903C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | C903A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | C903B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |