| Артикул | 2543 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 3204 |
|---|---|
| Виробник | Nepal Kukri |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1000 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 300мм |
| Артикул | A00063 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 460мм |
| Артикул | 04481 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 387 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | SS135C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1240 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | 955121 |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 1390 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 820мм |
| Артикул | SS115C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 1210 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 685мм |
| Артикул | SS106C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 980 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 690мм |
| Артикул | SS110T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 960 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 520мм |
| Артикул | SS101C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 910 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 700мм |
| Артикул | SS101T |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1160 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | T10 |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | SS110C |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 960 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | 1045 |
| Довжина клинка | 520мм |