| Артикул | DL01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість HRC | 60-61 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 181 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 3.55 мм |
| Довжина клинка | 57 мм |
| Загальна довжина | 170 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Сергій,
Кіготь, який складається як справжній кіготь! Одне це дає +100 к крутості цього ножа. А що ще потрібно від керамбіта? Ви ж не на кухню з ним зібралися...
Незважаючи на візуально виступаючі рухомі елементи - в руці він лежить дуже зручно. Як мінімум для моєї невеликої руки, пальці потрапляють у відповідні виямки та виступи, ширина руків'я також дуже зручна.
Викидається однією рукою, великим пальцем. При витягувані з чохла - одразу ложиться в руку під зручний хват і можна розкрити моментально.
Якщо приловчитися і носити в кармані (влізає в цей маленький карманчик всередині карману на джинсах), то можна розкрити його одразу при витягуванні з карману, зачепивши упором для викиду за край карману, при цьому він нічого не чіпляє всередині і не ріже тканину.
Мінуси: - закрити однією рукою досить складно, але можливо.
- вбудована кліпса туга і слабо виступає, однією рукою почепити на кліпсу на карман майже неможливо. Але в теорії її можна трохи підігнути.