| Артикул | TS17-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS48-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Ts81-G10-Green |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | TS80-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS64-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS69-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | TS62 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS47 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | TS51-2019 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS70 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | CH3519-G10-BU |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | CH3519-G10-OG |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | CH3519-G10-BK |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | CH3007-G10-BU |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | CH3007-G10-BK |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |