| Артикул | C901B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | C901A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | C901C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | C905B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | C905C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | C905A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | C904B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C904A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C904C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | C902E |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C902C |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C902A |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C902D |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C902B |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 810A |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |