| Артикул | 1814green |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 779988 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 998877 M390 S/E Blue |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 889973 M390 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 778898 D2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 889977 M390 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | F39 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | F24 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 889974 M390 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | TS81 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | TS81-G10-Orange |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | TS69 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS49 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS27-TT |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS42-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |