| Артикул | KB239A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PFP13GAW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP13GRW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFB06DW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PFP13WCW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | PFP13DDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT-T0040 B |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | GT-T0030 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | GT-T0064 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT-T0050 Carbone |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT-T0063 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT-T0040 KH |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | GT-T0032 black |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | GT-T0058 B |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | DM018 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |