| Артикул | D2353-3 |
|---|---|
| Виробник | MTech |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 12 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 25мм |
| Артикул | D0509 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | D9374 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | V19 B S/E |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 05421 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU208B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU235C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU203C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | KU214B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU216A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU212F |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU149 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KU236B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | KU158B-1 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | KU210C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |