| Артикул | KB237B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU221A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU217A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | KU235B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU064 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU233A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | KU234A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU249B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 183 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D2123 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 2.35мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | CF80801-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 253 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | CF80803-2 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | CF80803-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 208мм |
| Артикул | CF80873-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 370 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 195мм |
| Артикул | CF80801-2 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 190 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 205мм |
| Артикул | CF80804-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 1.95мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 207мм |