| Артикул | CF80701-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 242 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 185мм |
| Артикул | CF80805-1 |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 238 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 204мм |
| Артикул | 1898 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 63 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF201 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 183 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | EF27 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 111 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 222 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | 05305 |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 61 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | 225 carbone |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D1590 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 335 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 335 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | c1104 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | c1104w |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | Emperor gray |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |