| Артикул | Ts127-Green |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Pen15 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 23 гр |
| Артикул | seb1 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | Seb2 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | YP02 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 11.0мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | MT01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 20мм |
| Артикул | LK5017 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | rat02 cam |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | rat02 B |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | DJ01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05490 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05490 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05490 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 206 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D7369 KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 12 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 26мм |
| Артикул | D9733 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 179мм |