| Артикул | KU220B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | KU221C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU003C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU159A-1 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU214C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU158A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | KU235A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU212D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU232B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU151 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KU210B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D6872 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 05341 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 33 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 53мм |
| Артикул | 9701C |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | V28 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |