| Артикул | C1106 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | C1106 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | 225 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | EF11 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | D5377 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | D6534 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D2296 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 250 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | D6541 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 603 гр |
| Товщина обуху | 5.9мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 265мм |
| Артикул | KU250B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 308 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | KU166 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | KU231A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 242 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | KU210A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU240A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 277 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | KU236A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | KU219C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |