| Артикул | Pen04-S |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Артикул | TS83-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | Pen07 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 12.5мм |
| Артикул | Ts222-Black |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS50-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | Ts153-Titanium |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 25 гр |
| Товщина обуху | 9.0мм |
| Артикул | TS52-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Ts81-G10-Black |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | Pen12 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 11.0мм |
| Артикул | TS222-CAMO |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | Pen20-Grey |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 12.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | Ts124-G10 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | TS84 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PEN18 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 23 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Артикул | TS40 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |