| Артикул | EF913 green |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 4.05мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | EF16 N |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF915 N |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 04509 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 26 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | 02118 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | 8614 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D2921 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05420 R-G |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | D4782 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | D6756 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 48KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 216GL |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D2001 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 227 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | V31 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS150 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 34 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 59мм |