| Артикул | 05156 black |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | bal001 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D2109 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | K20172DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D9681 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D2810 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 02050 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | KU179 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU236C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | KU219B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU216B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | KU176-1 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KB247C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | KU208A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KB237C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |