| Артикул | KU214A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU169 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | KU177 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KB247B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | KU203B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | KB237A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3714 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 7453 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7841 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7462 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7423 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3772 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 3720 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 186 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | EF909 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 174 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | EF79 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |